Webform Number Limit (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Options
he: אפשרויות

en: Limit
he: גבול

en: Webform
he: טופס - Webform

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Element
he: אלמנט

en: Per user
he: למשתמש
