Webform Number Limit (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Options
lt: Nustatymai

en: Limit
lt: Limitas

en: Webform
lt: Web forma

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Element
lt: Elementas
