Webform Number Limit (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Options
nl: Opties

en: Limit
nl: Limiet

en: Webform
nl: Formulier

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Per user
nl: Per gebruiker

en: Leave blank to hide this message.
nl: Laat leeg om dit bericht te verbergen.
