Webform Number Limit (1.0.0-beta2) - en to rm translation catalogue (5 entries)

en: Yes
rm: gea

en: Options
rm: opziuns

en: Limit
rm: terminaziun

en: - Select -
rm: selecziunar

en: Element
rm: element
