Webform Number Limit (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Options
ru: Опции

en: Limit
ru: Предел

en: Webform
ru: Веб-форма

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Element
ru: Элемент

en: Per user
ru: По пользователям

en: Leave blank to hide this message.
ru: Оставьте пустым, чтобы скрыть это сообщение.
