Webform Number Limit (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Options
sv: Alternativ

en: Limit
sv: Begränsning

en: Webform
sv: Webbformulär

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Per user
sv: Per användare
