Webform Number Limit (1.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Options
tr: Seçenekler

en: Limit
tr: Sınır

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Element
tr: Öğe

en: Per user
tr: Kullanıcı başına
