Webform Number Limit (1.0.0-beta3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Options
pl: Opcje

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Webform
pl: Formularz

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Per user
pl: Na użytkownika
