Webform Number Limit (1.0.0-beta4) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Options
de: Optionen

en: Limit
de: Begrenzung

en: Webform
de: Webformular

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Per user
de: Nach Benutzer

en: Limit reached message
de: Nachricht für Beschränkung erreicht

en: '@element_key' is missing.
de: ,@element_key’ fehlt.

en: Leave blank to hide this message.
de: Lassen Sie das Feld leer, um diese Nachricht auszublenden.

en: Per source entity
de: Entität nach Quelle
