Webform Number Limit (1.0.0-beta4) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Options
hi: विकल्प

en: Limit
hi: सीमा

en: - Select -
hi: - चुनें -
