Webform Number Limit (1.0.0-beta4) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Options
pt: Opções

en: Limit
pt: Limite

en: Webform
pt: Formulário

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Element
pt: Elemento

en: Per user
pt: Por utilizador
