Webform Number Limit (1.0.0-beta4) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Options
ro: Opțiuni

en: Limit
ro: Limită

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Per user
ro: Per/utilizator
