Webform Number Limit (1.0.0-beta4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Limit
ta: எல்லை

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
