Webform Number Limit (1.0.0-beta5) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Options
et: Valikud

en: Limit
et: Limiit

en: Webform
et: Veebivorm

en: - Select -
et: - Vali -
