Webform Number Limit (1.0.0-beta5) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Limit
fr: Limite

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Element
fr: Élément

en: Per user
fr: Par utilisateur

en: Limit reached message
fr: Message de limite atteinte

en: '@element_key' is missing.
fr: '@element_key' est manquant.
