Webform Number Limit (1.0.0-beta5) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Options
hr: Opcije

en: Limit
hr: Ograničenje

en: - Select -
hr: - Odaberi -
