Webform Number Limit (1.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Options
el: Επιλογές

en: Limit
el: Όριο

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Per user
el: Ανά χρήστη
