Webform Number Limit (1.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Options
id: Opsi

en: Limit
id: Batas

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Element
id: Elemen
