Webform Number Limit (1.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Options
it: Opzioni

en: Limit
it: Limite

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Element
it: Elemento

en: Per user
it: Per utente
