Webform Number Limit (1.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Options
oc: Opcions

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Per user
oc: Per utilizaire
