Webform OpenFisca (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Value
eo: Valoro

en: Variable
eo: Variablo

en: Name
eo: Nomo

en: Rules
eo: Reguloj
