Webform OpenFisca (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Body
id: Isi

en: Value
id: Nilai

en: Variable
id: Variabel

en: Name
id: Nama

en: External
id: Eksternal

en: Period
id: Periode

en: About
id: Tentang
