Webform OpenFisca (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Body
km: តួ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Variable
km: អថេរ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: About
km: អំពី
