Webform OpenFisca (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: External
lt: Išorinis

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Webform
lt: Web forma

en: About
lt: Apie
