Webform OpenFisca (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Variable
uk: Змінна

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: External
uk: Зовнішнє

en: Redirect to
uk: Переадресувати на ...

en: Rules
uk: Правила

en: Period
uk: Крапка

en: Webform
uk: Вебформа

en: Paragraph
uk: Абзац

en: About
uk: Про модуль

en: Rule
uk: Правило

en: Paragraphs
uk: Абзаци
