Webform OpenFisca (1.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Variable
be: Зменная

en: Name
be: Імя

en: Rules
be: Правілы

en: Webform
be: Анкета

en: About
be: Аб
