Webform OpenFisca (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Variable
da: Variabel

en: Name
da: Navn

en: External
da: Eksterne

en: Redirect to
da: Omdirigér til

en: Rules
da: Regler

en: Period
da: Periode

en: Webform
da: Webformular

en: Paragraph
da: Afsnit

en: About
da: Om

en: Rule
da: Regel
