Webform OpenFisca (1.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Value
es: Valor

en: Name
es: Nombre

en: External
es: Externo

en: Rules
es: Reglas

en: Period
es: Período

en: Enable debug mode
es: Activar modo de depuración

en: Paragraph
es: Párrafo

en: About
es: Acerca de

en: Rule
es: Regla

en: Add rules
es: Agregar reglas
