Webform OpenFisca (1.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Value
it: Valore

en: Variable
it: Variabile

en: Name
it: Nome

en: External
it: Esterna

en: Rules
it: Regole

en: Period
it: Punto

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: About
it: Informazioni

en: Rule
it: Regola

en: Paragraphs
it: Paragrafi
