Webform OpenFisca (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Variable
ro: Variabilă

en: Name
ro: Nume

en: External
ro: Extern

en: Rules
ro: Reguli

en: About
ro: Despre
