Webform OpenFisca (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Variable
sv: Variabel

en: Name
sv: Namn

en: External
sv: Extern

en: Redirect to
sv: Omdirigera till

en: Rules
sv: Regler

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: About
sv: Om

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
