Webform OpenFisca (1.0.0-beta4) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Variable
cs: Proměnná

en: Name
cs: Jméno

en: External
cs: Externí

en: About
cs: Popis
