Webform OpenFisca (1.0.0-beta4) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Value
ja: 値

en: Variable
ja: 変数

en: Name
ja: 名前

en: External
ja: 外部

en: Rules
ja: ルール

en: Period
ja: 期間

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: About
ja: アバウト

en: Rule
ja: ルール

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
