Webform OpenFisca (1.0.0-beta4) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Name
lv: Nosaukums

en: External
lv: Ārējais

en: Period
lv: Periods

en: Webform
lv: Webforma

en: About
lv: Par
