Webform Pardot (2.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: ID
az: İD

en: Changed
az: Dəyişdi
