Webform Pardot (2.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Type
de: Typ

en: Log
de: Protokoll

en: Method
de: Methode

en: Changed
de: Geändert

en: Webform Submission
de: Webform-Eingabe

en: Are you sure you want to delete entity %name?
de: Möchten Sie die Entität %name wirklich löschen?

en: Provides a webform handler for posting submissions to Pardot.
de: Fügt eine Verarbeitungsroutine für das Senden von Webformularen an Pardot hinzu
