Webform Pardot (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Log
el: Ημερολόγιο

en: Method
el: Μέθοδος

en: Changed
el: Τροποποιημένο
