Webform Pardot (2.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Log
eo: Loglibro

en: ID
eo: Identigilo
