Webform Pardot (2.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Log
es: Registro

en: Method
es: Método

en: Changed
es: Modificado
