Webform Pardot (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Log
eu: Log-a

en: ID
eu: IDa

en: Method
eu: Metodoa

en: Changed
eu: Aldatuta
