Webform Pardot (2.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Log
hi: गतिविधि संदेश

en: ID
hi: आईडी

en: Method
hi: तरीका

en: Changed
hi: बदल गया
