Webform Pardot (2.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Log
ka: ჟურნალი

en: Method
ka: მეთოდი
