Webform Pardot (2.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: ID
sr: ИД

en: Changed
sr: Промењен
