Webform Pardot (2.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར
