Webform Pardot (2.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Log
fr: Journal

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Method
fr: Méthode

en: Changed
fr: Modifié

en: Webform Submission
fr: Soumission de formulaire webform
