Webform Pardot (2.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Log
gu: નોંધણી

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Changed
gu: બદલ્યું
