Webform Pardot (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Log
he: יומן פעילות

en: Method
he: שיטה

en: Changed
he: השתנה
