Webform Pardot (2.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Log
is: Kerfisskrá

en: ID
is: Kenni
