Webform Pardot (2.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Log
ja: ログ

en: Method
ja: メソッド

en: Changed
ja: 変更済
