Webform Pardot (2.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Log
lt: Įrašas

en: Method
lt: Būdas

en: Changed
lt: Pakeista
